Haber Detayı
03 Haziran 2020 - Çarşamba 15:19
 
YILDIZ ''GÖLCÜK HER ZAMAN ÇOK İYİ ÇALIŞMALARLA GÜNDEMDE OLAN İLÇEMİZ''
İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız Gölcük İlçe Başkanlığını ziyaret etti. “Gölcük her zaman çok iyi çalışmalarla gündemde olan ilçemiz. Gölcük ilçe başkanı İsmail Aynacıyı ve ekibini kutluyorum. Gölcük salgın döneminde hiç durmadan çalışarak ihtiyaç sahiplerine ulaşıp iyilik yapmayı sürdürmüşlerdir. Özellikle İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ilçe başkanı İsmail Aynacı’ya ve ekibine teşekkürlerini bildirdiler”dedi.
Siyaset Haberi
YILDIZ ''GÖLCÜK HER ZAMAN ÇOK İYİ ÇALIŞMALARLA GÜNDEMDE OLAN İLÇEMİZ''

İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve Kocaeli İl yönetim kurulu, İl Kadın kolları başkanı Pelin Dönge ile birlikte Gölcük iyi parti ilçe başkanlığına hayırlı olsun ziyaretine gelerek yaklaşık üç aydır Salgın nedeniyle biraraya gelemeyen Gölcük ilçe başkanı ve yönetim kurulu ile samimi bir sohbet gerçekleştirdiler.   
                                                            İHYİYACI OLANA YARDIM ELİMİZİ UZATTIK
Toplantıya seçilmiş ilçe başkanı İsmail Aynacı yönetim kurulunun yanısıra Kadın kolları ve gençlik kolları birlikte tam kadro katılım sağladılar. Salgın sürecinde yenilenen ilçe binasında misafirlerini ağırlayan Aynacı yaşanan süreçte ilçe çalışmaları ile alakalı açıklamalarda bulundu. İyi Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı “Kocaeli genelinde yapılan ilçe kongrelerinin en iyisini gerçekleştirmiş ve seçilerek ilçe başkanlığına gelmiş bir ilçe başkanı olmaktan çok gururluyum. Bu gurur ekip ruhu içinde çalışan tüm arkadaşlarımıza aittir. Seçim sonrası sadece bir toplantı yapıp salgın nedeniyle partimizin kapanmasına rağmen yeni ilçe yönetimimizle ve üyelerimizle olan bağımızı hiç koparmadan çalışmalarımıza devam ettik. Bu süreçte kendi imkanlarımızla ramazan yardım kolileri dağıtımını gerçekleştirdik. Gençlik kollarımız hiç durmadan çalıştı. Dışarı çıkamayan yaşlılarımıza  eve servis hizmeti,sokak hayvanlarının beslenmesi çalışması,siyasi fikri sorulmadan her vatandaşımızın yardımına koşarak salgın döneminde oluşacak risklere rağmen imkanları doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüler. Haftada bir online seminerler ve sohbetler gerçekleştirerek aynı zamanda eğitime de ara vermediler. Yaptıkları bu çalışmalardan dolayı gençlik kolları başkanı sayın Hakan Küçük ve ekibine teşekkür ediyorum. Yine kadın kollarımız Ece Ergüder başkanlığında bu süreçte hep ilçe yönetimimizin yanında oldular. Kadın kollarımızada teşekkür ediyorum”dedi. 

DERNEKLERİN SORUNLARINI DİNLEDİK
Başkan Aynacı “İlçe yönetimi olarak tele konferans yöntemi ile bir araya gelerek yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. STK lardan sorumlu ilçe başkan yardımcımız Selami Çakırın organizasyonu ile Gölcük Kültür Derneklerine bağlı sivil toplum örgütleri ile il başkanımızın ve meclis üyelerimizinde katıldığı online bir toplantı yaptık. Çok verimli geçen bu toplantıda Gölcükteki derneklerin sorunlarını dinledik”dedi.

AKŞENER’DEN SELAM VAR
İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız “Gölcük her zaman çok iyi çalışmalarla gündemde olan ilçemiz. Gölcük ilçe başkanı İsmail Aynacıyı ve ekibini kutluyorum. Gölcük salgın döneminde hiç durmadan çalışarak ihtiyaç sahiplerine ulaşıp iyilik yapmayı sürdürmüşlerdir. Özellikle İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ilçe başkanı İsmail Aynacı’ya ve ekibine teşekkürlerini bildirdiler. Hem Gölcük yerelinde hem de ülke genelinde yaptıkları çalışmalarla gündem oluşturan Gölcük ilçe teşkilatımıza olan memnuniyetini dile getirmiştir. Bende İl başkanı olarak  Genel başkanımızın selamlarını ilçe başkanımıza ve sizlere iletiyorum. İl kongremiz en yakın zamanda yapılacak ve demokratik ortamda bir seçim olacaktır. Hepimize hayırlı olsun”dedi.
 Daha sonra ilçe yönetimi ile sohbet eden il başkanımız  ilçemizden memnun ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YILDIZ, ''GÖLCÜK, HER, ZAMAN, ÇOK, İYİ, ÇALIŞMALARLA, GÜNDEMDE, OLAN, İLÇEMİZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı