Haber Detayı
14 Temmuz 2020 - Salı 16:22
 
TERSANEDEN 41 İŞÇİ EMEKLİ OLDU
Gölcük Tersanesinde çalışarak emekli olan 41 Sendika üyesine Sendika yönetimi tarafından Sendika binasında tören düzenlenerek üyelerine hediye verdiler.
Ekonomi Haberi
TERSANEDEN 41 İŞÇİ EMEKLİ OLDU

Gölcük Tersanesinde 33, Gölcük Bakım Onarım ve İstikam Komutanlığında 1. Gölcük Karaağaçları Bakım Merkez Komutanlığında 3, Karamürselbey Deniz Eğitim Merkezi Komutanlığında 3 ve Ereğli Onarım Destek Komutanlığında 1 kişi olmak üzere  emekli olan 41 sendika üyesi için Türk Harb-iş Sendikası Kocaeli Şubesi tarafından Sendika binasında emekli töreni düzenlediler. 
Düzenlenen emekli törenine Türk Harb-iş Sendikası Kocaeli Şubesi başkan yardımcısı Selami Bulut, Sendika İdari Sekreteri Remzi Köstenci, Mali Sekreter Nusret Subaşı ve yeni emekli olan 41 sendika üyeleri katılım sağladı. 

Törende kısa bir açıklama yapan Türk Harb-iş Sendikası Kocaeli Şubesi İdari sekreteri Remzi Köstenci; “öncelikle emekliliğiniz hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Uzu n zamandan beri başarılı çalışmalar yaparak kazasız ve belasız bu günlere kadar gelinerek ve sonuçta beklediğiniz emeklilik hakkınızı aldınız. Bu çok güzel bir duygudur. Şunu belirtmek isterim ki, sendikamızın kapıları her zaman sizlere açıktır. Tabi ki şu anda tüm dünyayı etkisi altına alan KOVİD-19 salgını dolayısı ile en önemlisi sağlığımız için sosyal mesafeyi korumak zorundayız. Bundan sonraki yaşamınızdan başarılar dilerim” dedi.
Ardından kıdem tazminatlarının alınması ve maaşa nasıl bağlanacağını Türk Harb-iş Sendikası Kocaeli Şubesi mali Sekreteri Nusret Subaşı tarafından bilgilendirildi. Bu bilgilendirilme ardından sonra yeni emekli olan 41 üyeye hediyeleri verildikten sonra çekilen hatıra fotoğraflarının ardından tören son buldu.

Fahri Haner    

Kaynak: Editör:
Etiketler: TERSANEDEN, 41, İŞÇİ, EMEKLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı