Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 19:35
 
TERS EV'İ GÖRMEYE MUTLAKA GİDİN !
Değrmendere Minübüscüler Kooperatif Başkanı Gölcüklü iş adamı Mehmet Yaşar tarafından Ormanya içersinde yapımı tamamlanan Ters Ev, 18 Ocak Cumartesi günü açıyor.
Kocaeli Haberi
TERS EV'İ GÖRMEYE MUTLAKA GİDİN !

Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkı olma özelliğini barındıran Kartepe’deki Ormanya’da artık Ters Ev’de yer alacak. Türkiye’nin bazı illerinde bulunan ve büyük ilgi gören Ters Ev, Değirmendere Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Gölcüklü iş adamı Mehmet Yaşar tarafından hayata geçirildi.

Fiyatları belli oldu

Bir dönümlük alan üzerinde inşasına başlanan ve yaklaşık 4 ay gibi bir sürede tamamlanan Ters Ev, 18 Ocak Cumartesi kapılarını açacak. Dubleks daire olarak tasarlanan ve içerisindeki tüm eşyaların ters olarak dizayn edildiği Ters Ev sizleri çok şaşırtacak.

Haftanın her günü açık olacak olan Ters Ev’de bir evde bulunması gereken tüm eşyalar bulunuyor, hatta garajında bir de aracı var. Ters Ev’e giriş ücretleri de belirlendi. Ters Ev’e girmek isteyen 0-3 Yaş Ücretsiz, 4-18 Yaş 10TL, 18- Yaş Üstü 15TL olarak belirlendi. Ters Ev’in kapısı saat 10.00’da açılacak, 18.00’de kapanacak. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TERS, EV'İ, GÖRMEYE, MUTLAKA, GİDİN, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı