Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 16:17
 
ŞEHİR HASTANESİ YIL SONU HİZMETTE
Vali Hüseyin Aksoy, Kamu - Özel sektör iş birliği ile yapımı devam eden Kocaeli Şehir Hastanesi inşaatının bağlantı yollarını inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Karayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, Vali Aksoy'a Şehir Hastanesine ulaşımda kullanılacak güzergâhlar ile yapımı devam eden kavşak ve bağlantı yolları hakkında bilgi sunumunda bulundu.
Sağlık Haberi
ŞEHİR HASTANESİ YIL SONU HİZMETTE

Vali Hüseyin Aksoy, kamu-özel sektör iş birliğiyle yapımı devam eden Kocaeli Şehir Hastanesi inşaatının bağlantı yollarını inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Karayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, Hüseyin Aksoy’a Şehir Hastanesine ulaşımda kullanılacak güzergahlar ile yapımı devam eden kavşak ve bağlantı yolları hakkında bilgi verdi. Kocaeli Şehir Hastanesi’nin bağlantı yollarında incelemelerde bulunan ve Karayolları 1. Bölge Müdürü Tugay Çolak’tan bilgiler alan Aksoy, “Kocaeli Şehir Hastanesi bağlantı yollarının ihalesi Karayolları Bölge Müdürlüğümüzce yapıldı  ve inşaatına başlandı.  

YOLLAR DA TAMAM
Şehir hastanemiz halkımıza  hizmet vermeye başladığında  trafiğinin rahatlaması için yapılacak kavşak inşaatları ve  bağlantı yolları  ile  halkın rahat bir şekilde hastaneye ulaşımı sağlanmış olacak. Yaklaşık 200 milyona mal olacağı değerlendirilen bu kavşak inşaatı da şehir hastanemiz için önemli bir çalışma. Temennimiz bu yılsonuna kadar da yolun tamamlanarak, hastane ile birlikte halkımıza hizmet verecek konuma gelmesidir. Emeği geçen karayolları teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi. Vali Aksoy, Kocaeli Şehir Hastanesi’nin bölgemize hayırlı olmasını, şifa sunmasını  diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHİR, HASTANESİ, YIL, SONU, HİZMETTE,
Yorumlar
Haber Yazılımı