Haber Detayı
28 Mayıs 2017 - Pazar 15:50
 
OKULLAR ARASI BASKETBOL TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU
Gölcük´te Öğrenci Olmak projesi ve 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Gölcük Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Ortaokullar ve liseler arası Basketbol turnuvasında dereceye girenler belli oldu.
Spor Haberi
OKULLAR ARASI BASKETBOL TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

15 OKULDAN 180 ÖĞRENCİ KATILDI

2016-2017 eğitim-öğretim yılı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen, Liseler arası basketbol turnuvası, Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu’nda önceki gün oynanan maçlarla sona erdi. Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen turnuvada 15 okuldan toplam 180 öğrenci katıldı.


ÖDÜLLER VERİLDİ

Gerçekleştirilen turnuvaya Ortaokul ve liselerde 15 okul 180 öğrenci katıldı. Kıyasıyla çekişmeli geçen müsabakaların ardından dereceye giren okul ve öğrencilere ödülleri verildi. Ödül törenine Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu, okul Müdürleri, Öğretmenler ve veliler katıldı

 

TURNUVA SONUÇ LİSTESİ

Lise Basketbol Genç Kızlar

1-Atatürk Anadolu Lisesi

2-F.S.M Anadolu Lisesi

3-Çakabey Anadolu Lisesi

 

Lise Basketbol Genç Erkekler

1-Atatürk Anadolu Lisesi

2- Çakabey Anadolu Lisesi

3-Hacı Halit Anadolu Lisesi

 

Ortaokul Basketbol Yıldız Erkekler

1-Ömer Seyfettin Ortaokulu

2-Dumlupınar Ortaokulu

3-Saraylı Ortaokulu


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: OKULLAR, ARASI, BASKETBOL, TURNUVASI, ŞAMPİYONLARI, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı