Haber Detayı
16 Temmuz 2013 - Salı 21:43
 
İş Adamlarına Büyük Operasyon !
skeriye ile usülsüz iş yaptığı iddia edilen 14 müteahhit firma çalışanı polis tarafından düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.
- Haberi
İş Adamlarına Büyük Operasyon !

 Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda aralarında askeriyenin de bulunduğu çok sayıda kamu kurumuna usulsüz iş yaptığı iddia edilen 14 müteahhit sabah saatlerinde düzenlenenoperasyonlarla gözaltına alındı. 


GÖLCÜK MERKEZLİ
Alınan bilgi ve iddialara göre; İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatıyla, askeri birlik ve kamu kurumlarına iş yapan bazı müteahhitlere yönelik başlattıkları çalışmaları sabah itibariyle neticelendirdi ve operasyon için düğmeye bastı.Gölcük merkezli düzenlenen operasyonlarda 14 müteahhit çalışanı gözaltına alındı. Müteahhitlerin ev ve iş yeri aramalarında çok sayıda belgeye el konuldu. Gözaltına alınan şahıslar ifadelerinin alınması için emniyete götürüldü. Operasyonlarda ihalelerde usulsüzlük yaptıkları iddia edilen 14 şahsın ifadelerinin alınmasına devam ediliyor. 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: skeriye, usülsüz, iş, yaptığı, iddia, edilen, 14, müteahhit, firma, çalışanı, po
Yorumlar
Haber Yazılımı