banner753
Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 16:19
 
MUHTAR İSTEDİ BAŞKAN YAPIYOR
Adnan Menderes İş Merkezinde Bulunan Muhtarlar Derneğine engelli olduğu için Başkalarının yardımı ile çıkabilen İrşadiye Muhtarı Mehmet Kamış, Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den asansör yapılmasını istedi. Başkan Sezer asansör yapılması için talimat verdi.
Yaşam Haberi
MUHTAR İSTEDİ BAŞKAN YAPIYOR

Muhtarlar günü dolayısı ile Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Engelli olan İrşadiye Muhtarı Mehmet Kamış’ın ikinci kata başkalarının yardımı ile çıktığını öğrendikten sonra Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu’na asansör yapılması için talimat verdi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral “Muhtarlar günü dolayısı ile Belediye Başkanımız Derneğimizi ziyaret etti. Engelli olan İrşadiye Muhtarımız Mehmet Kamış’a ikinci kata nasıl çıkabildiğini sordu. Muhtarımızda kendisini başkalarının çıkardığını belirtti. Bunun üzerine Başkan asansör yapılması için talimat verdi. Sadece muhtarımız değil. Muhtarlıklara ve Postaneye gelen engelli vatandaşlarımız malesef yukarıya çıkıp işlerini yapamıyorlar. Bazen yukarıya çıkmaları için duyarlı vatandaşlar yardım ediyor. Bu binaya engelliler için asansörün zaten yapılması gerekiyor”dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MUHTAR, İSTEDİ, BAŞKAN, YAPIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı