Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 18:11
 
İLİM YAYMA CEMİYETİ YENİ DÖNEMDE İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
İlim Yayma Cemiyeti Gölcük Şubesi yönetimi Mart ayından bu yana ilk kez yüzyüze toplantısını gerçekleştirdi. Tüm Dünya’da ve ülkemizde etkili olan Covid-19 nedeniyle bir süre toplantı yapılamamış, sonrasında uzun bir süre iletişim araçları üzerinden toplantı dönemi başlamıştı.
Gündem Haberi
İLİM YAYMA CEMİYETİ YENİ DÖNEMDE  İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

MART-HAZİRAN DÖNEMİ DEĞERLENDİRİLDİ

Cemiyetin Gölcük Şubesi bu dönemin Ramazan ayında ‘Hayır Seferberliği’ni başlatarak erzak yardımlarına aracılık etmiş, üyelerini Kan Bağışına davet etmişti. Sonrasında sosyal medya üzerinden ‘Hasbihaller’ programı başlatılarak farklı konu-konukların, gönül vr fikir dünyasına katkı sunulması sağlanmıştı.
İlim Yayma Cemiyeti Gölcük Şubesi yönetimi yaz dönemi faaliyetleri planlama toplantısı sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek yapıldı. Planlama ve hazırlık toplantısı şube başkanı Adem DEMİR başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Toplantı ‘’Hasbihaller’’ programı, Kurban Çalışmaları,E-yaz(online) Kursları gündemi ile gerçekleştirildi. Uzaktan eğitim yoluyla gerçekleştirilen ‘’Hasbihaller ‘’ programlarının içerik ve genel durumu değerlendirildi. Genel merkez tarafından yürütülen kurban hisse çalışmaları ile online olarak gerçekleştirilecek E-yaz kursunun tanıtımı ile ilgili çalışmalar yapılmasına karar verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLİM, YAYMA, CEMİYETİ, YENİ, DÖNEMDE, , İLK, TOPLANTISINI, GERÇEKLEŞTİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı