Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 11:50
 
HALK EKMEK 30 KASIM'DA VATANDAŞIN HİZMETİNDE
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Fırıncılar Odası arasında yapılan protokol neticesinde şehrimizde halk etmek satışları hazırlıkların tamamlanması ile en geç 30 Kasım'da başlıyor.
Ekonomi Haberi
HALK EKMEK 30 KASIM'DA VATANDAŞIN HİZMETİNDE

Ekim ayında Büyükşehir Belediyesi ve Fırıncılar Odası arasında imzalanan Halk Ekmek Protokolü kapsamında İzmit’te halk ekmek satışı en geç 30 Kasım’da başlayacak. Halk ekmeğin satışı için 10 Kasım’da büfeler belirlenen noktalara yerleştirilecek. Hazırlıklarla birlikte en geç 30 Kasım’da satışlar başlayacak.

6 GÜN HİZMET 
İzmit Belediyesi tarafından belirlenen halk ekmek satış noktalarına elektrik tesisatını oda yaparken Büyükşehir Belediyesi tarafından da ihale ile alınan halk ekmek satış büfeleri 10 Kasım’da belirlenen 15 noktaya kurulacak. Resmi tatillerde kapalı olacak büfelerde halk ekmek sabah saat 06.00 ile 08.00 arası,
12.00 ile 14.00, 17.00 ile 18.00 arasında satış yapılacak. Büfelerde 200 gram ekmek 1 liradan, 400 gram ekmek ise 2 liradan satışa sunulacak.

İZMİT NOKTALARI 
Büfe satışları İzmit'te 15 noktada gerçekleşecek. Satış noktaları Bayındırlık-Dünya Bankası, Bekirdere Mimar Sinan Ortaokulu, Alikahya Merkez, Yahya Kaptan, Tavşantepe, Topçular Şeref Meydanı, Bağçeşme Meydanı, Gültepe Mahallesi, Kuruçeşme Parkı, Yeni Cuma Parkı, 42 Evler sanayi Mahallesi, Anıtpark, Yeşilova Özbek Çeşme Meydanı, Alikahya Karadenizliler, Yenidoğan-Serdar Mahallesi olarak belirlendi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: HALK, EKMEK, 30, KASIM'DA, VATANDAŞIN, HİZMETİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı