Haber Detayı
29 Temmuz 2013 - Pazartesi 00:56
 
Gölcükspor Kartepe Yolunda
Spor Haberi
Gölcükspor Kartepe Yolunda

Yeni sezonun ilk etap çalışmalarını kendi tesislerinde sürdüren Gölcükspor da futbolculara iki gün izin verildi. Yaklaşık 20 gündür çok yoğun bir tempoda hazırlanan Kırmızı-Siyahlı ekip, iki günü izinli olarak geçirecek.

ÇOK YOĞUN ÇALIŞTILAR

Geçen yıl ligde sıkıntılı bir sezon geçiren, son haftalarda aldığı puanlarla kümede kalmayı başaran Gölcükspor, bu sezon işi dana sıkı tutuyor. Kırmızı-Siyahlı ekip, yeni sezon hazırlıkları içinde kendi tesislerinde çok yoğun bir tempoda çalışıyor. Günde çift antrenmanla yeni sezona hazırlanan Gölcükspor'da Teknik Heyet de ilk kez futbolculara iki gün izin verdi. İlk etapta kondisyona dayalı çalışmalar yapan Gölcükspor, yarın başlayacak Kartepe kampında ise hazırlık maçlarına ağırlık verecek.

BU GÜN KARTEPE'YE ÇIKIYOR

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını Cuma günü akşamı yaptığı çalışmayla tamamlayan Gölcükspor'da futbolculara iki gün izin verilmişti. Kırmızı-Siyahlı ekipte, iznin ardından ikinci etap çalışmaları için Kartepe'ye çıkacak. Arife gününe kadar ikinci etap çalışmalarını Kartepe'de sürdürecek olan Gölcükspor bu süre içinde 3 hazırlık maçı yapmayı da planlıyor. Bu gün 11.00'de tesislerde toplanacak olan Gölcükspor kafilesi, öğlen yemeğinin ardından Kartepe'ye hareket edecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı