Haber Detayı
28 Temmuz 2013 - Pazar 21:24
 
Gölcük Sporioum'da Güç Topladı !
Spor Haberi
Gölcük Sporioum'da Güç Topladı !

Kocaelispor oyuncusu Alper Emiral, geçen sezon antrenmanda talihsiz bir şekilde sakatlanan futbolcu olduğu ameliyatın ardından Gölcük sporium fitness spa merkezinde sabah ve akşam olmak üzere güçlendirme çalışmaları yaparak eski günlerine dönmeye başladı.

 

 

Geçen sezon antremand a talihsiz bir kaza geçiren ve çaprazlarını koparan Alper Emiral, ameliyat olmuş ve zorlu rehabilitasyon antrenmanlarına başlamıştı. Çalışmalarını Prof. Dr. Yavuz Kocabey’in kontrolünde sürdüren başarılı oyuncunun iyileşme süreci yaptığı çalışmalar sonucu hızlandı. Gölcük sporium fitness spa merkezinde sabah ve akşam olmak üzere güçlendirme çalışmaları yapan Alper’in normalden daha kısa bir süre içerisinde sahalara döneceği belirtildi. 

Sahalara dönmeyi iple çekiyor 
Fizik gücü olarak da oldukça gelişen sağ kanat oyuncusu Alper Emiral kendisini kötü günlerinde yalnız bırakmayan ve destek verenlere teşekkür etti “Tedavim şükürler olsun ki çok iyi gidiyor. Değerli doktorumuz Yavuz Kocabey benimle çok yakından ilgileniyor. Her gün antrenmanlarım var. Gölcük sporium fitness salonunda, benden istenenleri yerine getiriyorum. Tahmini süreden daha kısa bir sürede sahalara dönmeyi arzu ediyorum. Bir an önce Yeşil Siyahlı formayı giymek için çok sabırsızlanıyorum. Sürekli yanımda olan doktorumuz Yavuz Kocabey’e, desteğini esirgemeyen Kocaelispor Kulüp Başkanı Nebil Uzun’a ve yönetim kurulu üyelerine, Göcük sporium'da benimle ilgilenen hocalarıma, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı