Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 08:18
 
BÜYÜK SKANDAL !ŞUBE MÜDÜRÜ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE SALDIRDI !..
İlçe Milli Eğitim Müdürülüğ'ünde geçtiğimiz hafta yaşanan büyük skandal, duyanları hayrete düşürdü. İddialara göre, Milli Eğitim de şube müdürü olarak görev yapan bir isim, Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu'na saldırdı.Olaydan sonra şube müdürü hakkında soruşturma başlatıldı.
Eğitim Haberi
BÜYÜK SKANDAL !ŞUBE MÜDÜRÜ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE SALDIRDI !..

Geçtiğimiz hafta yaşanan saldırı olayında, ilçe milli eğitim d eşube müdürü olarak görev yapan bir isim, yönetim şeklindeki sorunlar nedeni ile kendisini sürekli uyaran Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu'na saldırdı. Gülsuyu'nun boğazına sarılan şube müdürünün Gülsuyu'na yumruk atmaya çalıştığı ancak odaya girenler tarafından engellendiği öne sürüldü.

Olaydfan sonra hakkında acil soruşturma açılan şube müdürünün dosyasının İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderildiği belirtildi.

GÜLSUYU " TARTIŞMA YAŞADIK"

Olayın mağduru İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ise, yaşanan tartışmaları doğruladı. Gülsuyu " İdari işleyiş yönünden belirtilen arkadaşla bazı sıkıntılar yaşadık. Devlet terbiyemiz gereği her şeyi açıklamayı doğpru bulmuyorum. Konu ile ilgili süreç başlatıldı" dedi.

KAYMAKAM KARABULUT "İNCELETİYORUM"

İlçe Milli Eğitim de yaşanan skandal üzerine görüştüğümüz Kaymakam Cengiz Karabulut ise, konunun incelenmesi için müfettiş talep ettiklerini söyledi. Karabulut, " İddiaları inceletiyorum. Soruşturma en kısa sürede sonuçlanacaktır" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜK, SKANDAL, !ŞUBE, MÜDÜRÜ, MİLLİ, EĞİTİM, MÜDÜRÜNE, SALDIRDI, !..,
Yorumlar
Haber Yazılımı