Haber Detayı
20 Kasım 2020 - Cuma 09:53
 
BUHARLI SİSTEM İLE DEZENFEKTE
İlçemizde uzun süredir temizlik hizmetleri veren Gölcük Temizlik Hizmetleri (GTH) Firması tarafından ev ve iş yerlerinde buharlı ve sistem yöntemi ile Dezenfektan yapılıyor.
Ekonomi Haberi
BUHARLI SİSTEM İLE DEZENFEKTE

Dünyada büyük bir hızla ilerleyen Corona Virüs salgını can almaya devam ediyor. Tüm ülkeler aşı bulmak için büyük bir mücadele veriyor. Bizler de bu süreçte kendi tedbirlerimizi alarak bu virüsten korunmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Maskemizi takıyoruz, ellerimizi yıkıyoruz, Sosyal mesafeye de dikkat ediyoruz. Bu yöntemin birde önemli kısmı ise ev ve işyerlerini aynı zamanda binaların dezenfekte edilmesi gerekir. Bu ilaçlama sistemini yapan Gölcük Temizlik Hizmetleri yeni bir çalışma başlattı. bu başlatılan çalışmada ev ve işyerlerinde Dezenfekte yaparken asla ve asla her hangi bir leke bırakmıyor.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Gölcük Temizlik Hizmetleri Firma sahibi Ali Aktepe; “yaklaşık bir yıldan beri tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan COVİD- 19 virüsüne karşı korunmak için mücadele veriyoruz. Ama her geçen gün bu virüs daha da artıyor. Bunun önüne geçebilmek adına biz firma olarak başlattığımız bir çalışmamız var. Bu çalışma ULV CİHAZ kullanarak buharlı ve sisleme yöntemi ile ev ve işyerleri aynı zamanda binaları ilaçlarken, her hangi bir leke ve iz bırakmadan çalışmayı başarıyla yürütüyoruz” dedi.

 

Kullandığı cihazı anlatan Firma sahibi Aktepe; “ULV cihaz ile Hidrojen peroksit ve Kolloidal gümüş bazlı özel konsantre dezenfektanla sulu değil buharlı bir şekilde işlem görüyor. Buda leke ve iz bırakmadan ilacın her bölgeye tam olarak yayılarak hedefine ulaşmış oluyor. Kullanılan tüm ürünlerimizin sağlık bakanlığı onayluı ve TSE COVİD- 19 güvenli üretim belgesi mevcuttur”dedi.

 

Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: BUHARLI, SİSTEM, İLE, DEZENFEKTE,
Yorumlar
Haber Yazılımı