Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 18:09
 
BAŞKAN SEZER ''GÖLCÜK’Ü GELİŞTİRMEYE GÜZELLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ ''
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer her ay düzenli olarak düzenlenen mahalle muhtarları toplantısını bu ay Gölcük Belediyesi Sanat muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Başkan Sezer “Hep beraber Gölcük'ü geliştirmeye, güzelleştirmeye devam edeceğiz. Biz, gören bir yönetim anlayışımızla sorunları çözmeye devam edeceğiz" dedi.
Gölcük Haberi
BAŞKAN SEZER ''GÖLCÜK’Ü GELİŞTİRMEYE GÜZELLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ ''

Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları Şevket Kaba, Mehmet Uzun, İSU Gölcük şube müdürü Hüseyin Denizli, Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve tüm mahalle muhtarları katılım sağladılar. 
Muhtarlar, mahallelerle ilgili aktardığı talep ve önerileri dinleyen Başkan Sezer, var olan eksiklerin ve önerilerinin notunu alıp bir aylık süreçte yapılanları değerlendirdi. 

Yapılan toplantıda Başkan Sezer, muhtarların mahallelerle ilgili aktardığı talep ve önerileri tek tek söz vererek dinleyen Başkan Sezer “Yerel yönetimlerin en önemli paydaşı olarak gördüğüm, çok değerli mahalle muhtarlarımızla aylık olarak düzenlediğimiz istişare toplantısında bir araya geldik. Muhtarlarımızın talep ve önerilerini dinleyerek, çözümü noktasında notlarımızı aldık. Geçtiğimiz ay yaptıklarımızı değerlendirdik. Hep beraber Gölcük'ü geliştirmeye, güzelleştirmeye devam edeceğiz. Biz, gören bir yönetim anlayışımızla sorunları çözmeye devam edeceğiz" dedi. 
Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SEZER, ''GÖLCÜK’Ü, GELİŞTİRMEYE, GÜZELLEŞTİRMEYE, DEVAM, EDECEĞİZ, '',
Yorumlar
Haber Yazılımı