Haber Detayı
31 Temmuz 2013 - Çarşamba 18:08
 
ANKARADAN GELEN SES VE TURAN DUMLU
Ali Kılıçdaroğlunun Gölcük'e gelip Kemal Kılıçdaroğlu adına teklif yapması onu cesaretlendirmesi CHP ve Gölcük de büyük yankı uyandırdı.
Gündem Haberi
ANKARADAN GELEN SES VE TURAN DUMLU

Bizim Kocaeli Gazetesinin ortaya attığı bu iddia Ali Kılıçdaroğlu tarafından yalanlanmadı.Hatta Turan Dumlu ve İsmet İşeri de görüşmeyi doğruladılar.Ali Kılıçdaroğlu ne demişti "bana Turan Dumlu partiye küs,ona ihtiyaç var milletvekili sıralamasında yaşadıklarından kırgın dediler bende İlçe Başkanı ve Turan Dumlunun olduğu bir ortam da konuştum" dedi.
İşin aslı bu değil, gizli tutulan adaylık meselesi Bizim Kocaeli tarafından deşifre edilince Turan Dumlu Gölcükde güvendiği insanlara gidip nabız yoklamaya başladı.Karar zaten verilmiş mesele uygulama aşamasındaydı onuda başarınca aday oldu.CHP dama taşlarını yerinde ve zamanında kullandı.Turan Dumlunun yanında olan ona güven veren isimler süreci iyi okuyup oyuna yerinde ve zamanında soktular.
CHP ve Turan Dumlu ilk defa buluştular asıl mesele bazı  Kocaeli Milletvekillerinin Turan Dumluya karşı ön yargıyla bakmaları bu konuda Turan Dumlu ve parti kurmayları ile bir araya getirme görevi eski ilçe Başkanlarından birine verilmiş.
Turan Dumluya ve Fahrettin Büyükoğluna başarılar dileriz.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Kılıçdaroğlunun, Gölcüke, gelip, Kemal, Kılıçdaroğlu, adına, teklif, yapmas
Yorumlar
Haber Yazılımı