Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 17:03
 
ABİŞ KENT KONSEYİ'NİN KONUĞU OLDU
Gölcük Kent Konseyi, geçtiğimiz akşam Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda 46. Yürütme Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş’in de katıldığı toplantıda konuşan, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, “Gölcük için hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.
Gölcük Haberi
ABİŞ KENT KONSEYİ'NİN KONUĞU OLDU

Gölcük Kent Konseyi, her ay rutin olarak gerçekleştirdikleri yürütme kurulu toplantılarının bir yenisini, geçtiğimiz akşam Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda düzenledi. Toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram, Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Turnalı, Gölcük Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri katılım gösterdi.

Şentürk, “Gölcük şanslı bir kent”

Gerçekleştirilen toplantıda ilk olarak Başkan Şentürk sözü aldı ve “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş, bugün konuğumuz oldu. Öncelikle kendisine hoş geldiniz diyoruz. Kendisi, Kent Konseyi’nin kurulmasından bu günlere gelmesine kadar büyük emek vermiş değerli bir büyüğümüz. Görev değişikliği dolayısıyla şu an Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapıyor. Gölcük şanslı bir kent. Nihat Abiş’e görevinde başarılar diliyoruz. İl başkanımız, bölge koordinatörümüz, başkanlarımızla daha güçlü bir Gölcük için hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Abiş, “Her birinize görevlerinizde başarılar diliyorum”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş, yaptığı konuşmada “Önceki zaman içerisinde, yeni bir göreve başlamamız münasebetiyle Kent Konseyi’mizin değerli üyeleri olarak bizlere bir ziyarete gelmiştiniz. Ben de nezaketen sizlere bir ziyaret gerçekleştirmek istedim. Her birinize görevlerinizde başarılar diliyorum. Büyükşehir Belediyesi’nin Gölcük’le alakalı, Kent Konseyi’mizin Kocaeli’nin genelini ilgilendiren konularda önerileriniz varsa ben onları not eder, başkanımız ve genel sekreterimizle paylaşırız. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Gündem maddeleri görüşüldü

Toplantının devamında, gündem maddelerinden biri olan “Gölcük Şehir Profili Çalışmalarının Başlatılması” konusu görüşüldü. Bu konuda her bir yürütme kurulu üyesinin fikirleri alındı ve not edildi. Gündemin diğer maddesinde, “Yürütme Kurulu Üyelerinin Gölcük Proje Havuzu için Proje Önerilerinin Alınması” konusu görüşüldü. Bu konuda da paylaşılan projelerin bir havuzda toplanması ve dönem içerisinde gerçekleştirilmesi konusunda görüş birliği oluştu. Toplantının devamında ise dilek ve temenniler iletilerek toplantıya son verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ABİŞ, KENT, KONSEYİ'NİN, KONUĞU, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı