Haber Detayı
29 Temmuz 2013 - Pazartesi 00:13
 
“La Bella Çikolata & Doğal Atıştırmalık”Açıldı
Gölcük Haberi
“La Bella Çikolata & Doğal Atıştırmalık”Açıldı

İki yakın ve aynı hayali paylaşan kadın girişimci Gamze Kamacı ve Özlem Akyürek, 22 Temmuz 2013 ‘te, Değirmendere Merkez Mah. Mithat Gürses Cd. No 52/A nolu adreste (Cumartesi Pazarında balıkçıların olduğu girişte) butik çikolata dükkanı açtı.

La bella çikolataları, %100 Belçika çikolatası ile topraklarımızda yetişen en kaliteli kuru yemiş-meyveler buluşturularak hazırlanıyor, içlerine koruyucu, renklendirici, vb. yapay malzemeler eklenmeden şekillendiriliyor. La bella’da bulabileceğiniz kaliteli ve doğal çikolatalarla,  sevdiklerinize tatlı bir bayram hediyesi sunabilirsiniz.

El yapımı, Roches, Trüf, Spesiyal gibi bir çok çeşidin bulunduğu mağazada, bayram çikolatalarının yanı sıra doğal olarak kurutulmuş meyvelerden oluşan çilek, karpuz, ananas gibi muhtelif doğal atıştırmalıklar ve ceviz, fındık, antep fıstığı ve bademi de bulabilmeniz mümkün.

Saf Belçika çikolatasından üretilen bu muhteşem lezzetlerle hem konuklarınıza şık bir ikramda bulunun, hem de onların ağzını tatlandırın.

Belçika çikolatası neden farklı?


Türkiye’de sütlü veya bitter, tüm çikolatalardaki kakao yağı oranı düşük. Çikolatanın kıvamını vermek için gerekli yağ, diğer bitkisel yağlarla tamamlanıyor. Belçika çikolatasında ise, daha çok kakao yağı kullanılıyor ve bu çikolatanın hem "kalite"sini hem de lezzetini artırıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı